Granulaty z myślą o środowisku

KARIERA

Specjalista ds. rozwoju produktu

Zatrudnienie

Umowa o pracę, pełny etat

Miejsce pracy

Kuków

Data ogłoszenia

28 października 2022

Kogo szukamy

Rozwój produktu to Twoja pasja? Jeśli pierwsze doświadczenia masz już za sobą, chcesz się rozwijać, angażować w ciekawe projekty, lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów, dołącz do nas! Na stanowisko Specjalisty ds. rozwoju produktu poszukujemy osoby lubiącej wyzwania. Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie i ciągła możliwość rozwoju.

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane kierunkowe;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zainteresowanie rozwojem produktu i prowadzeniem projektów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wiedza z zakresu narzędzi projektowych;
  • Kreatywność, zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie;
  • Doświadczenie w pracy z rozporządzeniami Europejskimi, normami ISO i deklaracjami zgodności.

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Współtworzenie i realizacja strategii produktowej;
  • Dbałość o rozwój istniejących produktów oraz inicjowanie procesów mających na celu wdrażanie nowych pomysłów;
  • Nadzorowanie i weryfikowanie działań konkurencji oraz aktualnych trendów na rynku;
  • Analiza potrzeb klientów celem podejmowania trafnych decyzji w zakresie wdrażania konkretnego produktu;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz ścisła współpraca z przełożonymi i innymi działami firmy.

Co oferujemy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole i branży;
  • Ambitne, samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników.

Dołącz do naszego zespołu.

Wyślij swoje CV na kadry@pacyga.com.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

    Aktualne oferty

    Specjalista ds. BHP

    Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

    Specjalista ds. jakości produktu

    Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat

    Zobacz wszystkie oferty pracy