Granulaty z myślą o środowisku

Aktualności

Życzenia Świąteczne od Compositive

W nadchodzącym roku życzymy Wam spełnienia marzeń, sukcesów w każdej dziedzinie życia oraz dalszej współpracy z nami na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Granulaty WPC – ekologiczna alternatywa

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska naturalnego staje się coraz ważniejsza, a rosnąca świadomość ekologiczna skłania nas do poszukiwania bardziej zrównoważonych rozwiązań.

Innowacje w recyklingu: technologia Compositive

W dzisiejszych czasach recykling surowców odgrywa kluczową rolę w dążeniu do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego.

Czego nas uczy Światowy Dzień Długu Ekologicznego?

Światowy Dzień Długu Ekologicznego to symboliczna data, która wskazuje na moment, w którym zużycie zasobów naturalnych w danym roku przekracza możliwości odtworzenia tych zasobów przez naszą planetę.

Skrobia termoplastyczna Compositive – ekologiczna nowość

Skrobia termoplastyczna Compositive to biodegradowalny granulat, który jest wytwarzany z odnawialnych źródeł, takich jak skrobia roślinna. Jest to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych tworzyw sztucznych.

Wyróżnienie dla Compositive za bio granulat BIOCOM starch

Wśród wyróżnionych tworzyw znalazł się również, prezentowany przez nas na targach PLASTPOL, nasz innowacyjny, biodegradowalny granulat z domieszką skrobi termoplastycznej – BIOCOM starch.