Granulaty z myślą o środowisku

KARIERA

Specjalista ds. BHP

Zatrudnienie

Pełny etat

Miejsce pracy

Kuków

Data ogłoszenia

15 czerwca 2023

Kogo szukamy

Do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Kukowie w woj. małopolskim poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Jesteś perfekcjonistą zwracającym uwagę na detale, chcesz się rozwijać jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów, dołącz do nas!

Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie i ciągła możliwość rozwoju.

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP
  • Minimum rok stażu pracy w służbie BHP
  • Dobra znajomość przepisów BHP oraz Prawa Pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych
  • Umiejętność radzenia sobie ze stałym dużym dopływem informacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia i umiejętność prowadzenia szkoleń PPOŻ i pierwszej pomocy będą dodatkowym atutem

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP wynikających z polityki i standardów firmy Pacyga Meble
  • Nadzór, koordynacja, współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP
  • Koordynacja oceny ryzyka zawodowego
  • Przeprowadzanie kontroli, audytów i analiz zgodności BHP wraz z propozycją działań do podjęcia
  • Prowadzenie procesu zgłaszania i rejestrowania wypadków przy pracy oraz wypadków w drodze do pracy
  • Prowadzenie szkoleń i dokumentacji BHP
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP

Co oferujemy

  • Interesująca praca w nowocześnie zarządzanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia)
  • Praca w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Jeśli jesteś osobą pozytywną, pełną pasji i energii, chcesz pracować w tętniącym życiem międzynarodowym środowisku i szukasz stabilnego zatrudnienia koniecznie prześlij do nas swoją aplikację

Dołącz do naszego zespołu.

Wyślij swoje CV na kadry@pacyga.com.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

    Aktualne oferty

    Specjalista ds. rozwoju produktu

    Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat

    Specjalista ds. jakości produktu

    Zobacz wszystkie oferty pracy