Granulaty z myślą o środowisku

Biogranulaty Compositive na Targach Plastpol 2023

Ponad 400 firm z 26 krajów świata i niemal 10 tys. m2 powierzchni wystawienniczej – tak prezentują się Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które w tym roku odbędą się w dniach 23-26 maja w Kielcach.

Jest to największa impreza targowa w branży o charakterze międzynarodowym, która łączy wiele firm i instytucji z ważnych ośrodków gospodarczych w Europie. Jest to także miejsce z przestrzenią do rozmów biznesowych i prezentację nowości w zakresie tworzyw sztucznych w tym tworzyw ekologicznych i biodegradowalnych.

Z tego też względu jest to ważne wydarzenie dla marki Compositive bazującej na gospodarce obiegu zamkniętego i filozofii zero waste, w wyniku której wytwarzane są ekologiczne granulaty, które można poddawać ponownemu recyklingowi.

W tym roku podczas Targów Plastpol w dniach 23-26 maja zespół Compositive zaprezentuje innowacyjne mieszanki granulatów o charakterze biodegradowalnym. Serdecznie zapraszamy na stoisko naszego Partnera, firmy Dopak – Hala F, stoisko 2-3.

Darmowa wejściówka dla naszych klientów (jeden dzień/jedna osoba) obowiązuje na kod: PL2023. Wymagana wcześniejsza rejestracja przez stronę Targi Kielce: https://lnkd.in/e4WSXtaS

Targi Plastpol

Przeczytaj także